Trainers

Alle trainers bij Levitas zijn professioneel opgeleid en werken op contractbasis bij de vereniging. Zij worden ondersteund door leden die interesse hebben om een opleiding als (assistent)trainer te volgen of door assistent-trainers.

Erik Pekkeriet Coordinator lessen

e.pekkeriet@live.nl

0622660788

Michiel Jansen Trainer heren turnen, 
aanspreekpunt kleding heren turnen
mmfjansen@gmail.com
Judy Maas Trainer dames turnen,
aanspreekpunt kleding dames turnen
judymaas@outlook.com
Saskia Maas Trainer dames turnen saskiamaas@hotmail.com
Leonie van der Starre Trainer dames turnen lmvanderstarre@gmail.com
Fleur Westerhoff Trainer dames turnen fleurwesterhoff@hotmail.com
Karina Koetsier Trainer dames turnen karina1996@live.nl
Chantal Bootsma Trainer dames turnen chantal.bootsma@planet.nl
Marit Krijgsman Trainer dames turnen maritkrijgsman@planet.nl
Luc van Hemert Trainer heren turnen lvhemert1997@gmail.com
Corine van Kats Gymkids ncvankats@casema.nl
Annemiek van Driel Special Gym annemiekvandriel@hotmail.com
Helen Geerman Aerobics helen.geerman@live.nl
Kion van Es Keep fit  / Volley kionvanes@hotmail.nl
Tom Wennekes Freerunning / Springen tomwennekes@hotmail.com
Wijnand van den Broek Keep fit wcvandenbroek@casema.nl