Trainers

Levitas streeft er naar dat alle trainers opgeleid zijn op minimaal niveau 3 volgens de Kwalificatiestructuur Sport van de NOC-NSF. De meeste trainers onderhouden een licentie wat betekent dat ze regelmatig bijscholing moeten volgen om voldoende punten te behalen. Levitas investeert jaarlijks behoorlijk in opleidingen. Levitas is ook een erkend leerbedrijf voor de ROC’s.

Alle trainers bij Levitas zijn professioneel opgeleid en werken op contractbasis bij de vereniging. Zij worden ondersteund door leden die interesse hebben om een opleiding als (assistent)trainer te volgen of door assistent-trainers.

Michiel Jansen Trainer Turnen michieljansen@levitasgymdance.nl
Judy Maas Trainer Sportief wandelen en turnen judymaas@levitasgymdance.nl
Saskia Maas Trainer Turnen saskiamaas@levitasgymdance.nl
Michiel van Deijnen Trainer Turnen michielvandeijnen@levitasgymdance.nl
Josine Dekker Trainer Turnen josine.dekker@icloud.com
Anna de Vries Trainer Turnen annadevries@levitasgymdance.nl 
Marit Krijgsman Trainer Turnen maritkrijgsman@levitasgymdance.nl 
Inge Korte Trainer Turnen iekorte@kpnmail.nl
Evi Krijgsman Trainer Special Gym evi.krijgsman1812@gmail.com
Helen Geerman Trainer Bodyshape helengeerman@levitasgymdance.nl
Kato Jacobs Trainer Turnen katojacobs1007@gmail.com
Eugenie Veldboer Trainer Keep-fit eugenieveldboer@levitasgymdance.nl
Renske van der Maat Trainer Turnen renskemaat06@gmail.com
Thom van Hemert Trainer Turnen thomvanhemert@levitasgymdance.nl
Linsay Hermsen Trainer Gymkids linsay_92@hotmail.com 
Stef Koop Trainer Turnen stefkoop128@gmail.com
Peter van Florestein Trainer Freerunning pvanflorestein@gmail.com