Trainers

Levitas streeft er naar dat alle trainers opgeleid zijn op minimaal niveau 3 volgens de Kwalificatiestructuur Sport van de NOC-NSF. De meeste trainers onderhouden een licentie wat betekent dat ze regelmatig bijscholing moeten volgen om voldoende punten te behalen. Levitas investeert jaarlijks behoorlijk in opleidingen. Levitas is ook een erkend leerbedrijf voor de ROC’s.

Alle trainers bij Levitas zijn professioneel opgeleid en werken op contractbasis bij de vereniging. Zij worden ondersteund door leden die interesse hebben om een opleiding als (assistent)trainer te volgen of door assistent-trainers.

Judy Maas Trainer Sportief wandelen en turnen judymaas@levitasgymdance.nl
Saskia Maas Trainer Turnen saskiamaas@levitasgymdance.nl
Eric Schrijver Trainer Turnen ericschrijver@levitasgymdance.nl
Josine Dekker Trainer Turnen josinedekker@levitasgymdance.nl
Anna de Vries Trainer Turnen annadevries@levitasgymdance.nl 
Inge Korte Trainer Turnen

ingekorte@levitasgymdance.nl

Helen Geerman Trainer Bodyshape helengeerman@levitasgymdance.nl
Kato Jacobs Trainer Turnen en gymkids katojacobs@levitasgymdance.nl
Eugenie Veldboer Trainer Keep-fit eugenieveldboer@levitasgymdance.nl
Renske van der Maat Trainer Turnen renskevandermaat@levitasgymdance.nl
Rinne Koken Trainer Freerunning rinnekoken@levitasgymdance.nl
Luuk Schrijver Trainer Turnen

luukschrijver@levitasgymdance.nl

Karina Koetsier Trainer Turnen

mailto:karinakoetsier@levitasgymdance.nl

Steffie Ko Trainer Turnen

steffieko@levitasgymdance.nl