Trainers

Levitas streeft er naar dat alle trainers opgeleid zijn op minimaal niveau 3 volgens de Kwalificatiestructuur Sport van de NOC-NSF. Op dit moment voldoet 90% aan deze kwalificatie. De meeste trainers onderhouden een licentie wat betekent dat ze regelmatig bijscholing moeten volgen om voldoende punten te behalen. Levitas investeert jaarlijks behoorlijk in opleidingen. Levitas is ook een erkend leerbedrijf voor de ROC’s.

Alle trainers bij Levitas zijn professioneel opgeleid en werken op contractbasis bij de vereniging. Zij worden ondersteund door leden die interesse hebben om een opleiding als (assistent)trainer te volgen of door assistent-trainers.

Michiel Jansen Trainer Turnen, Springen
Hoofdtrainer Turnen Heren, Springen en Freerunning
michieljansen@levitasgymdance.nl
Judy Maas Trainer Sportief wandelen en Turnen
Hoofdtrainer Turnen Dames
judymaas@levitasgymdance.nl
Saskia Maas Trainer Turnen saskiamaas@levitasgymdance.nl
Michiel van Deijnen Trainer Turnen michielvandeijnen@levitasgymdance.nl
Lars de Boer Trainer Gymkids en Turnen larsdeboer@levitasgymdance.nl 
Anna de Vries Trainer Turnen annadevries@levitasgymdance.nl 
Marit Krijgsman Trainer Turnen maritkrijgsman@levitasgymdance.nl 
Gijs Schrauwen Trainer Freerunning gijsschrauwen@levitasgymdance.nl 
Milou van der Maat Trainer Turnen milouvandermaat@levitasgymdance.nl 
Annemiek van Driel Trainer Gymkids en Special Gym annemiekvandriel@levitasgymdance.nl
Helen Geerman Trainer Bodyshape helengeerman@levitasgymdance.nl
Nick Hurkmans Trainer Turnen nickhurkmans@levitasgymdance.nl 
Eugenie Veldboer Trainer Keep-fit eugenieveldboer@levitasgymdance.nl
Jill van Drongelen Trainer Turnen en Gymkids jillvandrongelen@levitasgymdance.nl 
Thom van Hemert Trainer Turnen en Freerunning thomvanhemert@levitasgymdance.nl
Amy van der Linden Trainer Turnen amyvanderlinden@levitasgymdance.nl